Creative Commons License Deed

Із зазначенням автора - Розповсюдження на тих самих умовах 2.0 Generic (CC BY-SA 2.0)

Відмова від відповідальності

Короткий виклад підкреслює лише деякі ключові умови ліцензії. Він не є ліцензією і не має юридичного сенсу. Вам слід уважно ознайомитися з усіма умовами власне ліцензії перед використанням ліцензованого матеріалу.

Creative Commons не є юридичною фірмою і не надає юридичних послуг. Розповсюдження, показ, або посилання на короткий виклад або на ліцензію не породжує відносик клієнт-юрист або будь-яких інших правовідносин.

Це спрощений виклад (а не замінник) ліцензії.

Ви можете вільно:

 • Змінювати — реміксувати, трансформувати, і брати матеріал за основу
 • для будь-яких цілей, навіть комерційних.
 • Ліцензіар не може відкликати цідозволи поки ви дотримуєтесь умов ліцензії.

На наступних умовах:

 • Із зазначенням авторства — Ви маєте вказати автора, розмістити посилання на ліцензію та вказати чи було внесено зміни. Ви можете зробити це у будь-який розумний спосіб, але так, щоб не створювати враженняя стосовно того, що ліцензіар підтримує вас або ваше використання твору.

  Що означає "Зазначення авторства цього твору"?
  Сторінка, з якої ви прийшли, міститі вбудовані ліцензійні метадані, що включають інформацію відносно того, як розробник хотів би бути згаданим при повторному використанні. Ви можете використовувати цей HTML-код для цитування твору. Це дозволить включити метадані до вашої сторінки і дасть іншим можливість знати оригінал твору.
 • Розповсюдження на тих самих умовах — Якщо ви реміксуєте, трансформуєте, засновуєте свій твір на матеріалі, ви повинні розповсюджувати свої твори на умовах тієї ж ліцензії, що й оригінал.

 • No additional restrictions — Ви не можете висувати додаткові умови або застосовувати технологічні засоби захисту, що обмежують права інших на дії дозволені ліцензією.

Повідомлення:

 • Ви можете не дотримуватись умов ліцензії у частині, що стосується елементів матеріалу, котрі знаходяться у суспільному надбанні, або коли ваш спосіб використання дозволений застосовними виключеннями та обмеженнями авторського права.
 • Не надається жодних гарантій. Ліцензія може не надавати всіх необхідних дозволів, необхідних для вашого використання матеріалу. Наприклад, інші права, такі як право на приватне життя або особисті немайнові права можуть обмежувати ваші можливості у використанні матеріалу.

Доступна нова версія цієї ліцензії. Вам слід використовувати її для нових творів, можливо ви також захочете переліцензувати за нею вже існуючі твори. Майте на увазі, що твори не переходять автоматично під нову ліцензію.

 

Застосовні правила медіації будуть визгачені в застереженні про авторське право, опублікованому з твором, або запиті про медіацію. У разі якщо інше не було зазначено у застереженні про авторське право, розповсюдженому з твором, будуть застосовуватісь правила медіації UNCITRAL.

Докладніше.

 

If supplied, you must provide the name of the creator and attribution parties, a copyright notice, a license notice, a disclaimer notice, and a link to the material. Prior versions of CC licenses have slightly different attribution requirements.

Докладніше.

 

В 4.0, ви маєте зазначити чи ви вносили зміни до матеріалу і зберігати зазначення попередніх модифікацій. В 3.0 і попередніх версіях ліцензії вказівка про внесені зміни була необхідною тільки у разі створення похідного твору.

Marking guide.

Докладніше.

 

Ви також можете використати ліцензію, що визначена як сумісна на https://creativecommons.org/compatiblelicenses

Докладніше.

 

Комерційним вважається використання головним чином спрямоване на отримання комерційних вигод чи грошових коштів.

Докладніше.

 

Зміна формату сама по собі не призводить до створення похідного твору.

Докладніше.

 

Ліцензія забороняє застосування засобів технологічного захисту, визначених з урахуванням положень Статті 11 Угоди ВОІВ про авторське право.

Докладніше.

 

The rights of users under exceptions and limitations, such as fair use and fair dealing, are not affected by the CC licenses.

Докладніше.

 

Можливо вам потрібно буде отримати додаткові дозволи перед використанням матеріалу у бажаний вами спосіб.

Докладніше.